Haber Detayı
03 Temmuz 2020 - Cuma 17:57
 
Ak Parti Milletvekili Subaşı, Manyas’ı ziyaret etti
AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ile birlikte Bandırma ve Manyas ilçelerini ziyaret ederek, tesislerde incelemelerde bulundu.
Yerel Haberler Haberi


Pandemi sürecine rağmen çalışmaların hız kesmediği Balıkesir ve ilçelerimizdeki projeler, bakım, onarım ve yenileme çalışmaları devam ediyor
Milletvekili Subaşı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arıcıoğlu Bandırma ziyaretinde; 1318 kapasiteli yeni yapılan öğrenci yurdu, Bandırma 17 Eylül Futbol Stadı ve spor tesislerini, Manyas ziyaretinde ise spor tesisi ve futbol sahasının bulunduğu alanlardaki çalışmaları yerinde inceleyerek projeler hakkında görevlilerden bilgiler aldı.
Bandırma ve Manyas ziyaretlerini değerlendiren AK Parti Milletvekili Subaşı “Gençlerin ve sporcuların kendilerini geliştirme ve geleceğe hazırlanmasında gerek barınma anlamında, gerek kültür sanat ve eğitim alanında, gerekse spor alanında olsun ihtiyaçlarına katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bandırmaspor’un 1. Lige çıkacağına inanıyorum ve 17 Eylül Stadında lig maçları için tüm hazırlıklarımızı yaptık. Manyas Stadında da iyileştirmelerimiz sürüyor. Balıkesir’in büyüyen, gelişen, kalkınan il olması için bu tür yatırım ve projelerimiz devam edecek. Çok şükür bu anlamda tesisleşmede ve projelerde çok önemli adımları attık, atmaya da devam ediyoruz.” dedi.
Yapımında sona yaklaşılan Bandırma Öğrenci Yurdu’nun 2020-2021 Eğitim Öğretim yılında gençleri ağırlamaya başlayacağını söyleyen Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, içerisinde oyun ve dinlenme alanları, konferans salonunun da bulunacağı sosyal imkanları büyük modern bir yurt binası olacağını söyledi.
Öğrencilerin her türlü ihtiyaçlarının rahatlıkla karşılanabileceği bir kompleks olacağını belirten Arıcıoğlu, “1318 öğrenci kapasiteli yurdumuz, gençlerimiz için her türlü sosyal donatıyı kolayca bulabilecekleri rahat ve konforlu bir yuva olacak. Yurdumuzun yeni eğitim-öğretim yılında faaliyete geçmesi ile yükseköğrenim öğrencilerimizin barınma sorunu büyük oranda kalmayacak.” dedi.
Haber Merkezi

 

Kaynak: (MSG) - Manyas'ın Sesi Gazetesi Editör: Taygun Ertan
 
Etiketler: Ak, Parti, Milletvekili, Subaşı,, Manyas’ı, ziyaret, etti,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
Yazarlar
Resmi İlan

Haber Yazılımı