Haber Detayı
16 Mayıs 2020 - Cumartesi 21:35
 
BALDEP ve Belediye 200 Haneye Ulaştı
Kısa adı BALDEP olan Balıkesir Dernekleri Platformu’nun her yıl farklı bir ilçede yapmış olduğu yardım kampanyası bu sene ilçemizde yapılıyor.
Haberi


BALDEP ve Manyas Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği kampanya kapsamında oluşturulan yardım kolileri dağıtılmaya başlandı.

Dünyanın her tarafında bulunan Balıkesir derneklerinin katkılarıyla oluşturulan ve bu dernekleri bir çatı altında toplayan Balıkesir Dernekleri Platformu (BALDEP) tarafından her sene bir başka Balıkesir ilçesinde düzenlenen yardım kampanyası bu sene ilçemizde yapılıyor.

BALDEP tarafından oluşturulan yardım kolileri dün ilçemize getirilerek Manyas Belediyesi’ne teslim edildi. Nisan ayı sonunda başlatılan yardım kampanyası hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Manyas Belediye Başkanı Tancan Barçin, “BALDEP her sene bir ilçemizde bu yardımları yapıyor. Bu sene bizim ilçemizde karar kılınmış. Hazırlanmış olan yardım kolileri BALDEP tarafından belediyemize ulaştırıldı. Bizlerde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza bu kolileri ulaştırmaya devam ediyoruz. Kampanya kapsamında şimdiden 200 haneye yardım kolileri teslim edildi. Şu zor günlerde böylesi güzel bir kampanyayı  düzenleyen başta BALDEP Genel Başkanı Dr. Mehmet Çalışkan olmak üzere bu kampanyaya yardım eden tüm derneklerimize teşekkür ediyorum.” dedi. Haber: Sibel Ertan

Kaynak: (MSG) - Manyas'ın Sesi Gazetesi Editör: Taygun Ertan
 
Etiketler: BALDEP, ve, Belediye, 200, Haneye, Ulaştı,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
Yazarlar
Resmi İlan

Haber Yazılımı