Haber Detayı
22 Ağustos 2019 - Perşembe 10:51 Bu haber 136 kez okundu
 
Çocuklar Yüzmeyi Çok Sevdi
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından okulların yaz tatiline girmesinin ardından İstiklal İlkokulu bahçesine kurulan havuzda çocuklar gönüllerince eğlenirken, eğiticiler tarafından da yüzme dersleri verilerek yüzmenin inceliklerini öğreniyorlar.
Spor Haberi


Manyas Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar için Belediye Başkanı Tancan Barçin, “Çocuklarımız için böyle bir olanak sunan Büyükşehir Belediey Başkanımız Yücel Yılmaz’a teşekkür ediyorum. Çocuklarımız havuzda hem yüzmeyi öğreniyorlar hemde gönüllerince eğleniyorlar.”dedi.
 İlçe Spor Müdürlüğü tarafından görevlendirilen yüzme antrenörleri Dilara Aktuğ, Ogün Yıldırım ve Emrehan Egen gözetiminde Pazar günleri hariç haftanın altı günü sabah 11-oo-13.oo ile 14.oo-16.oo saatleri arasında 7- 12 yaş gurubu çocuklara ücretsiz yüzme dersleri verilirken, 16.oo-18.oo saatleri arasında ise 14 yaş ve üstü yüzme bilen çocuklara antrenör hocalar gözetiminde havuza girme izni verildiği belirtildi. 1 Temmuz tarihinde başlayan yüzme kurslarının 1 Eylül’de sona ereceği açıklandı. Yüzme kurslarına 400 çocuğun katıldığı belirtildi.    Haber : Sibel ERTAN

Kaynak: (MSG) - Manyas'ın Sesi Gazetesi Editör: Taygun Ertan
 
Etiketler: Çocuklar, Yüzmeyi, Çok, Sevdi,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
Yazarlar
Öne Çıkanlar
Haber Yazılımı