Haber Detayı
29 Şubat 2020 - Cumartesi 14:06
 
İYİ Parti İlçe Başkanı Özcan Biçer Oldu
İyi Parti Manyas ilçe olağan kongresini gerçekleştirdi.
Haberi


İlk kongrede Kamil Gültekin Öztürk’ün seçildiği ancak Öztürk’ün Milletvekili adayı olması sonrası Pınar Kesenci Karaoğlanoğlu’nun atandığı ve geçtiğimiz günler de istifasıyla boşalan  İyi Parti Manyas ilçe Başkanlığına Özcan Biçer seçildi.
 Cengiz Kaplan’ın divan başkanlığında parti binasında yapılan 2. Olağan Kongresi saygı duruşu ve  İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.  Faaliyet ve hesap raporlarının okunması ve ibra edilmesiyle devam eden kongrede  İyi Parti İl Başkanı Nedim Tuna kısa bir konuşma gerçekleştirdi. 

Başkan Tuna yaptığı konuşmada  “Bazıları aramızdan ayrıldılar, cesur davranamadılar, ama bu eksilenler, okyanusta bir kum tanesi bile  değillerdir. Partimiz bundan sonra cesurlarla yol yürümeye devam edecektir, bundan kimsenin şüphesi olmasın.”dedi.
 İyi Partili Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney ‘de yaptığı konuşmada milli birlik ve beraberlikten başka amaçlarının  olmadığını, siyasetin ise  sonra geldiğini belirtti.
Gündem maddelerinin tamamlanmasının ardından  Özcan Biçer ve Vural Cankır’ın aday olduğu seçimlere geçildi. 118 Üyeden 76 üye kongre de oy kullanırken, Özcan Biçer (58) oy, Vural Cankır ise (18) oy aldı. Seçimlerde sandıktan çıkan Özcan Biçer İYİ Parti Manyas ilçe başkanı oldu. 
İyi Parti ilçe kongresine çevre ilçe örgütleri ve partililer katıldılar.
Haber : Sibel ERTAN

 

Kaynak: (MSG) - Manyas'ın Sesi Gazetesi Editör: Taygun Ertan
 
Etiketler: İYİ, Parti, İlçe, Başkanı, Özcan, Biçer, Oldu,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
Yazarlar
Resmi İlan

The file /home/u9141554/manyasinsesigazetesi.com/footer.php is corrupted.