Haber Detayı
06 Ağustos 2019 - Salı 11:16 Bu haber 126 kez okundu
 
Karatecilerimiz Yine Boş Dönmedi
27 temmuz Cumartesi günü Balıkesir Merkez Kurtdereli Kapalı Spor Salonu’nda yapılan 15 Temmuz Şehitleri Karate Şampiyonası’na Manyaslı sporcular yine damga vurdu.
Spor Haberi


Yarışmalara katılan takım ve sporcularımızdan, Manyas Belediyespor Bay A takımı Kata 1.’lik, Manyas Belediyespor Bay B takımı Kata 3.’lük, Manyas Belediyespor Bayan A takımı Kata 3.’lük alırken, ferdi alanda ise Furkan Gürer (1), Kağan Gürer (1), Nevanur Güler (1), Nil Barçın (1),  Orhan Tuğra Türkhan (2), Kadir Başak (2), Melihcan Kurt (3), Şimalsu Şara (3), Ebrarnur Güler (3), Erva Yaşar Çakır (3), Zeren Karadağ (3), Tanberk Aydın (3), Emir Aygör (3), Ata Türkhan (3),  Yusuf Yalçın (3) olmayı başardı.
Genç karatecilerin antrenörü Cenk Dere 31 Ağustos Pazar ve 1 Eylül Pazartesi günleri yine Balıkesir’de 1500 sporcunun katılımıyla iller arası karate şampiyonası olduğunu, bu müsabakalara da sıkı bir şekilde hazırlandıklarını bildirdi. 
Amaçlarının yine en iyi sonuçlarla ilçeye dönmek olduğunu söyleyen Dere, sporcularının hepsinin başarılı sonuçlar almak için ter döktüklerini belirtti.
Haber : Sibel ERTAN

Kaynak: (MSG) - Manyas'ın Sesi Gazetesi Editör: Taygun Ertan
 
Etiketler: Karatecilerimiz, Yine, Boş, Dönmedi,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
Yazarlar
Öne Çıkanlar
Haber Yazılımı