Haber Detayı
09 Eylül 2020 - Çarşamba 11:55
 
Kaymakam Kaya Açılışta Hemşerisiyle Buluştu
Manyas Kaymakamı Muhammed Kaya, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen bir açılışta hemşerisi Günaydın Hayvancılık Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Yalçın ile buluştu.
Yerel Haberler Haberi


Her ikisi de Erzurumlu olan Kaymakam Muhammed Kaya ile Günaydın Hayvancılık firmasının sahibi Gönen’li iş insanı İsmet Yalçın, Mutlular Grup’un açılışında bir araya geldi. 

Türkiye'de pirinç üretiminin % 45'ini gerçekleştiren Balıkesir'in Gönen ilçesinde, Güney Marmara'nın en büyük lisanslı deposu açıldı. 

Halk oyunları gösterisinin yapıldığı tören vatandaşlar tarafından da ilgi görürken, okunan duanın ardından açılış gerçekleştirildi. 

Açılışa AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, 

Gönen Kaymakamı Arslan Yurt, Manyas Kaymakamı Muhammed Kaya, Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç, Gönen İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Temel Kılıç, Manyas İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erdinç Boztepe ile diğer daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.  

Samimi bir ortamda geçen iki hemşerinin buluşmasında, memleketleri Erzurum ile ilgili sohbet yaptıkları gözlenen Kaya ve Yalçın, en kısa zamanda tekrar buluşmak için sözleştiler. 

Kaynak: (MSG) - Manyas'ın Sesi Gazetesi Editör: Taygun Ertan
 
Etiketler: Kaymakam, Kaya, Açılışta, Hemşerisiyle, Buluştu,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
Yazarlar
Resmi İlan

The file /home/u9141554/manyasinsesigazetesi.com/footer.php is corrupted.