Haber Detayı
20 Kasım 2019 - Çarşamba 09:12
 
Kaymakam Kaya Muhtarlarla Buluştu
İlçemiz Kaymakamı Muhammed Kaya tarafından her ay rutin olarak yapılan halk toplantısı Halk Eğitim konferans salonunda yapıldı.
Haberi


Konuşmasında alkol, dolandırıcılık ve hırsızlık konularına ağırlık veren Kaya “Biz içmesinler demiyoruz ama içilecek yerler belli, birde çevreye zarar verecek kadar değil, malum içki tüm kötülüklerin anası, bu arada dolandırıcılara ve hırsızlık olaylarına karşı güvenlik güçlerine her zaman yardımcı olmamız gerekiyor.”Dedi. 

Tüm kurum amirleriyle, muhtarların ve vatandaşların katıldığı halk toplantısında Belediye Başkanı Tancan Barçin’de muhtarlarla koordineli çalıştıklarında sorunların daha kolay çözüleceğini söyledi. Kaymakam Kaya kamu personelinden vatandaşlara karşı lisan-ı uslüp ile konuşmalarını isteyerek “Hepimizin ortak noktası ilçemizin huzur ortamı içinde gelişimine katkı sunmak olmalıdır.”diye konuştu. 
Manyas Kaymakamı Muhammed Kaya, Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından yaptıkları proje kapsamında ilçe genelinde ki öncelikli olarak yoksullar olmak üzere yatalak hastalara yatak alacaklarını söyledi.
Haber : Sibel ERTAN

Kaynak: (MSG) - Manyas'ın Sesi Gazetesi Editör: Taygun Ertan
 
Etiketler: Kaymakam, Kaya, Muhtarlarla, Buluştu,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
Yazarlar
Haber Yazılımı