Haber Detayı
16 Mayıs 2020 - Cumartesi 21:36
 
Manyas Belediyesi’den 19 Mayıs çekilişi
Manyas Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle sosyal medyada bir yarışma düzenliyor.
Haberi


Korona virüs salgını nedeniyle kutlama törenlerinin iptal edildiği ülkemizde Manyas Belediyesi, öğrencilere alternatif kutlama yolları arayarak sosyal medyada bir yarışma düzenlemeye karar verdi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşku ve heyecanla kutlamak istediklerini söyleyen Manyas Belediye Başkanı Tancan Barçin,  Manyas Belediyesi’nin sosyal medya hesapları üzerinden Gençliğin Atatürk’e Cevabı’nı okuyarak sosyal medyada paylaşanlar arasında çekilişle 3 kişiye tablet, 10 kişiye ise sürpriz hediye paketi armağan edeceklerini açıkladı.

Salgın dolayısıyla 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın da evlerimizde kutlanacağını belirten Başkan Barçin, “Manyas Belediyesi olarak bizlerde heyecanımıza sizleri de ortak etme adına sosyal medyada bir etkinlik yapmaya karar verdik. Çekilişe katılmak isteyenler Gençliğin Atamıza Cevabı’nı okuyarak sosyal medyada belediyemiz hesaplarını etiketleyerek paylaşsınlar.” dedi.

Çekilişe katılacakların sadece Manyas ilçesi ile sınırlı olduğu belirtilirken katılım için son gün 19 Mayıs 2020 Salı günü olduğu, çekilişin ise özel bir program profesyonel şekilde yapılacağı bildirildi. Haber: Serpil Balıkçı

Kaynak: (MSG) - Manyas'ın Sesi Gazetesi Editör: Taygun Ertan
 
Etiketler: Manyas, Belediyesi’den, 19, Mayıs, çekilişi,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
Yazarlar
Resmi İlan

The file /home/u9141554/manyasinsesigazetesi.com/footer.php is corrupted.