Haber Detayı
20 Eylül 2019 - Cuma 12:34
 
MHP İlçe Başkanı Taşkın’dan Kurtuluş Günü Mesajı
MHP Manyas İlçe Başkanı Nazmi Taşkın ilçemizin düşmn işgalinden kurtuluşunun 97. Yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Başkan Taşkın mesajında şu ifadelere yer verdi ;
Haberi


“Kuvvayı Milliye’nin baş şehri Balıkesir’imizin Manyas ilçesi, 97 yıl önce bu gün Yunan işgalinden kurtarılmıştır. Nesilleri günümüze kadar süren yerli hainler, işbirlikçiler, Yunan askerlerine istihbarat sağlamışlar ve Yunan askerleri ile birlikte aziz milletimize inanılmaz işkenceler yapmışlardır. Aziz Türk Milleti 15 Temmuz’da bunları bir kez daha görmüş ve dün olduğu gibi bugünde gerekeni yapmıştır.
Bu mücadelede emeği geçen, başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, gazilerimiz ile şehitlerimiz top yekün cephede savaşan aziz milletimizin güzide evlatlarına, dedelerimize sonsuz şükranlarımı sunarım.
Gözünüz arkada kalmasın. Bıraktığınız emaneti Türk Milliyetçileri, Ülkücüler ebed müddet muhafaza edecktir. İşte bu duygu ve düşüncelerle ilçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yıl dönümünü kutluyorum.
Haber : Pınar DEMİRÇEVİREN

Kaynak: (MSG) - Manyas'ın Sesi Gazetesi Editör: Taygun Ertan
 
Etiketler: MHP, İlçe, Başkanı, Taşkın’dan, Kurtuluş, Günü, , Mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
Yazarlar
Resmi İlan

The file /home/u9141554/manyasinsesigazetesi.com/footer.php is corrupted.