Haber Detayı
27 Ocak 2020 - Pazartesi 01:09
 
Öğrencilerden yaşlılar Bakım Evine Ziyaret
Manyas’a bağlı kırsal Salur Mahallesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müzik kulübü öğrencileri yaşlılar bakımevini ziyaret ederek, buradaki büyükleriyle güzel bir gün geçirdiler.
Haberi


 Daha önce Manyas İlçe Jandarma Komutanlığına giderek “Ordumuzun yanındayız “mesajını veren ve burada ki askerlerle birlikte şarkı söyleyen Salur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müzik Kulübü öğrencileri bu defa Balıkesir Firdevs Saraçoğlu Yaşlı Bakım evini ziyaret ettiler. Yaşlı bakım evi sakinlerini ziyaret etmek ve onlara müzik ziyafeti çekmek isteklerini kurum müdürlüğüne bildirdiler.  

Okul idaresine olumlu yanıt gelmesi üzerine müzik kulübünün 17 öğrencisi okul müdürü Kadri Kılıç, öğretmenleri Uygar Acar, Ali Nadir Yavaş, Selda Yakut ve Gözde Bozer ile birlikte Firdevs Saraçoğlu Yaşlı Bakım Evi’ni ziyaret ettiler. Öğrenciler burada kalan yaşlılara hediyeler verirken, müzik ziyafeti sunarak birlikte şarkı da  söyleyerek güzel bir gün geçirmelerini sağladılar.
Yaşlılar Bakım Evi Müdürü Meral Taşdemir, ziyaret için öğrencilere teşekkür ederken, yaşlı bakım evi sakinleri de kendilerini ziyarete gelen öğrencileri yine beklediklerini söylediler.
Haber : Tülay KELEŞ

Kaynak: (MSG) - Manyas'ın Sesi Gazetesi Editör: Taygun Ertan
 
Etiketler: Öğrencilerden, yaşlılar, Bakım, Evine, Ziyaret,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
Yazarlar
Resmi İlan

Haber Yazılımı